Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Tofiłowce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Hryniewicze Duże(Tofiłowce + 21 km)

650 000 zł300 m² 2 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 130 m²

Na sprzedaż siedlisko w Hryniewiczach Dużych 2,5 km od Bielska Podlaskiego. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna zabudowana, położona we wsi Hryniewicze Duże (gmina Bielsk Podlaski).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bielsk Podlaski

Dubicze,Bielsk Podlaski(Tofiłowce + 19 km)

129 000 zł980 m² 134,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Położona jest przy ul. Polnej w Bielsku Podlaskim. Nowe osiedle, spokojna okolica! Media: wodociąg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Dasze

Dasze(Tofiłowce + 18 km)

100 000 zł128 m² 898,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

***wiele możliwości***sklep/bar*** Pomysł na biznes*** Brak Konkurencji*** Zapraszamy serdecznie na prezentację lokalu w miejscowości Dasze, na trasie Kleszczele - Siemiatycze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zamkowa

Śródmieście,Bielsk Podlaski(Tofiłowce + 19 km)

330 000 zł1 501 m² 219,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1501 m oznaczona w studium jako zabudowa mieszkaniowa Bielsk Podlaski, ul. Zamkowa (boczna uliczka) Na sprzedaż działka o powierzchni 1501 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Rogacze

Rogacze(Tofiłowce + 23 km)

59 000 zł9 900 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka siedliskowa. Wieś Rogacze położona w gminie Milejczyce powiat Siemiatycki. Położona w otoczeniu malowniczych lasów , działka bezpośrednio dochodzi do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Orzechowicze

Orzechowicze(Tofiłowce + 25 km)

70 000 zł6 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka rolna. Niedaleko media woda i prąd około 300 m . Dobry dojazd do Bielska Podlaskiego tylko 10 km. Kto szuka ciszy , spokoju oraz chciałby mieć dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dubicze Osoczne

Dubicze Osoczne(Tofiłowce + 8 km)

165 000 zł75 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 579 m²

***cicha I spokojna okolica W sercu podlaskiej wsi*** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację siedliska, położonego 5km od miejscowości Hajnówka. Siedlisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Widowo

Widowo(Tofiłowce + 17 km)

874 080 zł10 926 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy 3 atrakcyjne działki w tym jedna siedliskowa z domem na sprzedaż Działki położone są we wsi widowo gm. Bielsk Podlaski 4 min od Centrum Bielska Podlaskiego Na danym terenie brak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Bielsk Podlaski

Dubicze,Bielsk Podlaski(Tofiłowce + 19 km)

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie nowo wybudowane domy lub w trakcie budowy. Dzielnica bardzo spokojna peryferia a jednocześnie blisko centrum 15 min pieszo. Dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Tofiłowce

Tofiłowce,podlaskie

223 000 zł97 m² 2 298,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 040 m²

Linki do filmów prezentujących nieruchomość: youtu.be/W5M8OffJjkA - prezentacja domu oraz działki ( proszę koniecznie ustawić jakość HD ) youtu.be/D3w4l5-9nqE - prezentacja nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Tofiłowce

Tofiłowce,podlaskie

69 900 zł2 932 m² 23,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o pow. 2932 m2 położoną w cudownej miejscowości Tofiłowce gmina Dubicze Cerkiewne. Teren niezabudowany o delikatnym nachyleniu w stronę graniczącej rzeczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tofiłowce

Tofiłowce,podlaskie

75 000 zł2 932 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: tofiłowce, gmina Dubicze Cerkiewne, woj. podlaskie Powierzchnia działki: ok. 3 000 m2 Wymiary: 23 x 130 m. Wydana decyzja o warunkach zabudowy Projekt domu: indywidualnie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsk Podlaski(Tofiłowce + 19 km)

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Proponujemy Państwu bardzo fajne mieszkanko, w samym centrum Bielska Podlaskiego! Oferta na wyłączność w biurze moryls nieruchomości, zapraszamy do współpracy. Funkcjonalne mieszkanie dla.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij